קורס אינסטלציה בצפון

 בתוך מאמרים

קורס האינסטלציה של מכללת חצור הגלילית בצפון מעניק לכם את האפשרות לרכוש מקצוע נחשק עם הכנסה גדולה. זהו לא סוד שמקצוע האינסטלציה הוא מקצוע ריווחי והוא לא הולך להעלם בשנים הקרובות על ידי רובוטים או מכונות. האינסטלטורים תמיד נחוצים בחברתנו והשירות שלהם אינו ניתן להחלפה. 

 

אצלנו במכללת חצור הגלילית בצפון מבצעים קורס אינסטלציה (שרברבות) שמטרתו להכשיר אינסטלטורים ולהקנות להם ידע בתשתיות מים, איתור ותיקון נזילות, החלפת צנרת, החלפת דוד שמש, לימוד תקנים על פיהם יש להתנהל בזמן ביצוע העבודה ועוד. 

 

היתרון המשמעותי של מכללת חצור הגלילית בצפון הינה ההכשרה המעשית בקורס. קורס אינסטלציה בצפון מעניק לכם ידע תאורטי ומעשי תוך מתן פתרונות לעבודה תקנית בהתאם לתוכניות ולהוראות היצרן והמתכנן. קורס אינסטלציה בצפון בנוי מחלק עיוני הכולל מצגות וסרטי הסבר עם מיטב אנשי המקצוע, וחלק מעשי בו תהיה עבודה מעשית והתנסות בחומר ובטכנולוגיה הנלמדת בכיתה. 

 

מתכונת הקורס: 72 שעות, הכוללות 17 מפגשים, 4 שעות לכל מפגש. בסיום קורס אינסטלציה בצפון הסטודנט יקבל תעודת גמר ממכללת MBC. בעזרת תעודה זו הסטודנט יוכל להשתלב במקומות עבודה רבים בניהם מוסדות, מקומות תברואה ועוד. כמובן שעם ההכשרה הרבה וההתנסות שצבר בתחום הוא יכול להתחיל את דרכו כעצמאי ולהצליח בתחום. 

 

מכללת חצור הגלילית בצפון מעסיקה את מיטב המרצים במגוון תחומים ודואגת לכל הסטודנטים ברמה האישית. ההצלחה שלכם חשובה לנו, ולכן אנו מעניקים ליווי לכל אורך הדרך ומבצעים סדנאות מעשיות שיובילו אתכם להצלחה בשטח. הקמפוס שלנו נוח, בעל עיצוב חדשני ומודרני ומספק מקום למידה מהנה לכל סטודנט. אם אתם מחפשים את המקום להצליח מכללת חצור הגלילית בצפון היא המקום בעבורכם. 

 

השאר תגובה

יצירת קשר

תשאירו הודעה ונדאג לחזור אלייכם, תודה רבה, צוות המכללה

Open chat
1
ברוכים הבאים לאתר המכללה,
איך ניתן לעזור לך?
Call Now Button

רוצה להשתלב במקצוע מבוקש ומכניס? הירשמ/י ללימודים מקצועיים!

פנה/י להתייעצות חינם עם יועצת לימודים לבחירת המקצוע המתאים ביותר עבורך!