קורס בניית ציפורניים בצפון

קורס בניית ציפורניים בצפון

קורס בניית ציפורניים כולל את כל שיטות הבנייה וחושף אותך למוצרים ולמכשור חשמלי מהמובילים בעולם. במהלך הקורס מתקיימות סדנאות תרגול מעשיות בליווי ובפיקוח מקצועי של מורה בכירה. הקורס מקנה ללומדות ידע תאורטי וכלים מעשיים, הקשורים בטכניקות השונות של בניית הציפורניים.

 

מתכונת הקורס

80 שעות לימוד.

16 מפגשים / 5 שעות למפגש.

דרישות קבלה

ראיון בוועדת הקבלה.

תעודות בסיום קורס

תעודת גמר מטעם מכללת MBC לטכנולוגיה ומדעים בחצור הגלילית.

תעודה ממשלתית מטעם משרד העבודה.

נושאי הלימוד בקורס בניית ציפורניים

הכרה ולימוד שיטות הבנייה • הכרת כל סוגי הצפרניים • התאמה לפי מבנה והתנסות בהדבקה הכרת סוגי משייפים שיוף ועיצוב ציפרניים • בעיות פטרת ציפורניים – זיהוי, טיפול ומניעה כולל מבנה אנטומי של הציפורן בעיות אלרגיה תהליך המילוי קישוטי ציפורניים ועוד…

לפרטים נוספים והרשמה

טל'- 04-6937711/2 / פקס- 04-6937715 מייל- info@mbccollege.co.il

בשנים האחרונות זיהינו לא מעט תחומים המתפתחים בקצב מסחרר, ובעולם היופי והטיפוח בולט במיוחד תחום בניית הציפורניים. עם פתרונות מתקדמים, טכנולוגיות חדישות וטכניקות נפלאות שמבטיחות לכל לקוחה את המענה האידאלי עבורה, בוגרות קורס בניית ציפורניים בצפון נהנות מביקוש הולך וגובר. חלקן מקימות עסק עצמאי ומקבלות לקוחות מחדר העבודה הפרטי שלהן, אחרות משתלבות בהצלחה במרכזי הטיפוח והיופי ביעדים המרכזיים ביותר. עם תכנית הלימודים האיכותית של מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים, גם את תוכלי להשתלב בתחום, לגייס את הלקוחות המרוצות ביותר וליהנות מקריירה יציבה בתחום מבוקש. כמו כן, בסיום הלימודים תקבלי תעודה ממשלתית והתחייבות לליווי מקצועי עד להצלחה.

קורס בניית ציפורניים בצפון – תכני הלימוד

כדי להיכנס לעולם שכולו יופי וטיפוח, אסתטיקה וצבעים, בוגרות קורס בניית ציפורניים בצפון נחשפות לתחומים רבים במהלך הלימודים:

הן לומדות לעומק את שיטות הבנייה השונות

הן מכירות היטב את כל סוגי הציפורניים ואת המבנה הייחודי של הציפורן

הן מיומנות בהדבקה, בשיוף ובעיצוב

הן מזהות גם בעיות שונות, לרבות פטרת בציפורניים, ויודעות לטפל ולמנוע בעיות

כל זאת במסגרת קורס ממוקד שמספק למשתתפות כלים חשובים לארגז הכלים המקצועי שלהן. כך הן משלימות את הלימודים כשהן מוכנות לכל לקוחה ולכל אתגר, בין אם הן בוחרות להשתלב בקליניקה קיימת או לפתוח חדר טיפולים משלהן. הן יודעות להציע לכל אישה מענה מדויק, לעצב כל ציפורן בקפידה ולהציע בניית ציפורניים איכותית באמת. הידע והניסיון הללו הם חלק בלתי נפרד מהמוניטין המקצועי, ורק נשות מקצוע שמכירות היטב את עולם הטיפוח ואת הכלים הטובים ביותר הן אלה שמבססות לעצמן שם איכותי באמת. כל זאת, תוך שהן נהנות מצמיחה כלכלית ויציבות תעסוקתית.

קורס בניית ציפורניים בצפון – כלים מקצועיים להצלחה

מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים מעניקה לך הזדמנות מצוינת להשתלב בתחום שנהנה מביקוש אדיר וצמיחה בלתי פוסקת. היום, כשהטיפוח והאסתטיקה זוכים למעמד של כבוד, בוגרות קורס בניית ציפורניים באזור הצפון מצוידות בידע טכני, בהיכרות מעמיקה עם הכלים השונים וכן בכלים מקצועיים שמאפשרים להן להצליח בגדול. הן יודעות איך לגשת לכל לקוחה, אילו פתרונות להציע לה ואיך ניתן להשביע את רצונה של הלקוחה כדי להפוך אותה לנאמנה במיוחד.

  שם מלא(חובה)

  דואר אלקטרוני: (חובה)

  טלפון: (חובה)

  עיר:

  מעוניין לקבל מידע על מסלול הלימודים:

  יצירת קשר

  תשאירו הודעה ונדאג לחזור אלייכם, תודה רבה, צוות המכללה

  Call Now Button
  Open chat
  1
  ברוכים הבאים לאתר המכללה,
  איך ניתן לעזור לך?

  רוצה להשתלב במקצוע מבוקש ומכניס? הירשמ/י ללימודים מקצועיים!

  פנה/י להתייעצות חינם עם יועצת לימודים לבחירת המקצוע המתאים ביותר עבורך!