קורס מנהל עבודה בצפון

קורס מנהל עבודה בצפון

קורס זה  נבנה על מנת לענות על הדרישה למנהלים איכותיים בתעשייה. לימודי ניהול עבודה בתעשייה מהווים מקפצה מקצועית של ממש ומיועדים בעבור מי שמבקש להשיג קידום ואתגר, וכן לראשי צוותים המעוניינים להכשיר את הדרג הניהולי בשטח.
תכנית הלימודים כוללת פן מעשי ועיוני מקיף מצוות הוראה מומחה בעל ניסיון מוכח. הצוות המקצועי במכללה מלווה את הסטודנטים במהלך הגשת פרויקט הגמר ועד לשיבוצם המהיר בעבודה.

מתכונת הקורס

420 שעות לימוד.

105 מפגשים / 4 שעות למפגש.

דרישות קבלה

10 שנות לימוד.

הצגת אישור העסקה המעיד על 3 שנות ניסיון בתעשייה

ראיון בוועדת הקבלה.

תעודות בסיום קורס

תעודת גמר ממשרד הכלכלה ואגף הפיקוח על העבודה

תעודת גמר ממכללת MBC.

נושאי הלימוד בקורס מנהלי עבודה בתעשייה

 • כלכלה ותמחיר
 • בטיחות וגהות בעבודה
 • מתמטיקה שימושית
 • תכנון ופיקוח על הייצור
 • חקר ביצועים
 • בקרת איכות, אנגלית טכנית
 • ארגון וניהול עובדים
 • בקרת תהליכים סטטיסטית
 • יישומי מחשב
 • דיני עבודה נוספים

לפרטים נוספים והרשמה

טל’- 04-6937711/2 / פקס- 04-6937715 מייל- info@mbccollege.co.il

בכל תעשייה בישראל קיים היום הצורך בכוח אדם איכותי, ולא פחות חשוב מכך – עולה הדרישה למנהלים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. זוהי ללא ספק הזדמנות של ממש עבור אנשי המקצוע המיומנים שרוצים להתקדם בהיררכיה, להכניס לשגרה היומיומית שלהם אתגרים חדשים, ולתרגל מיומנויות ניהול חיוניות שיעזרו להם במשרד ובשטח. קורס מנהל עבודה בצפון הוא הצעד הראשון שלכם בדרך הזו, וסגל ההוראה המיומן של מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים יעניק לכם את כל הידע הדרוש כדי לצאת לדרך. זאת באמצעות תכנית לימודים מקיפה המשלבת בין לימודים עיוניים לתרגול מעשי. בסיום הלימודים, הבוגרים מקבלים תעודה ממשלתית – כמו גם ליווי תעסוקתי מרשים.

מה לומדים במסגרת קורס מנהל עבודה בצפון?

קורס מנהל עבודה בצפון כולל מספר נושאים מרכזיים:

בטיחות וגהות בעבודה

בקרת איכות

ארגון וניהול עובדים

כלכלה ותמחור

תכנון ופיקוח על הייצור

יישומי מחשב

אנגלית טכנית

בקרת תהליכים

דיני עבודה

חקר ביצועים

במסגרת מסלול הלימודים המקיף, הכולל למעלה מ-100 מפגשים וכ-420 שעות לימוד, משתתפי הקורס צוללים פנימה ומכירים היטב כל אחד מהנושאים הללו. זאת מתוך ההבנה שהמנהל המיומן והטוב ביותר הוא זה ששולט בכל הפרטים הקטנים. הוא מכיר את גבולות הגזרה, יודע לתכנן מהלכים ולנטר את פעילות העובדים, מתמצא בייצור ובנהלי העבודה, ומיומן גם במערכות המחשוב המרכזיות שבהן משתמשים אנשי הצוות. קורס איכותי ויסודי מעניק תשומת לב רבה לכל אחד מהסעיפים הללו, כדי להבטיח עבודה נכונה וניהול ברמה הגבוהה ביותר.

קורס מנהל עבודה בצפון – להגיע להישגים

הביקוש למנהלים טובים לעולם איננו דועך. בהתאם, מי שמעוניין להתקדם בסולם הדרגות, לאתגר את עצמו ולהגיע להישגים בעמדות הבכירות ביותר, קורס מנהל עבודה באזור הצפון הוא הצעד הבסיסי עבורו. עם צוות מקצועי שמעניק ליווי אישי לתלמידים לאורך הדרך, ועם תכנית מקיפה שנוגעת בכל עולמות התוכן ההכרחיים בשגרת יומו של המנהל, גם אתם יכולים לתכנן את הצעדים הבאים שלכם. מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים מציגה את ארגז הכלים המושלם למנהל לעתיד, הכולל שילוב בין ידע מקצועי ומעשי, כלכלי וטכני. מכאן תצאו כשאתם ערוכים לכל אתגר, חמושים בכל המיומנויות הנדרשות ממנהל מנוסה, מקצועי ואמין.

  שם מלא(חובה)

  דואר אלקטרוני: (חובה)

  טלפון: (חובה)

  עיר:

  מעוניין לקבל מידע על מסלול הלימודים:

  יצירת קשר

  תשאירו הודעה ונדאג לחזור אלייכם, תודה רבה, צוות המכללה

  Open chat
  1
  ברוכים הבאים לאתר המכללה,
  איך ניתן לעזור לך?
  Call Now Button

  רוצה להשתלב במקצוע מבוקש ומכניס? הירשמ/י ללימודים מקצועיים!

  פנה/י להתייעצות חינם עם יועצת לימודים לבחירת המקצוע המתאים ביותר עבורך!