לימודי ייעוץ מס בצפון

קורס חשבי שכר בצפון

קורס ייעוץ מס הינו קורס המקנה ידע וכלים תוך שימת דגש על הקניית מידע מקיף, נרחב ועדכני במספר תחומים. הלימודים כוללים קורסים בנושאים שונים שמעניקים מידע מקיף אשר חשוב לביצוע עבודת ייעוץ המס באופן מדויק.

לפי החוק בישראל, ולפי התיקונים שנוספו לפקודת מס הכנסה באמצע שנות ה – 90 , יועץ מס הוא איש מקצוע המוכר באופן רשמי בפנקס יועצי המס. בהתאם לכך, נאסר על אדם מן השורה, גם אם הוא בוגר קורס הנהלת חשבונות, לתת ייעוץ בענייני מיסים מבלי לזכות בהכרה רשמית של הרשויות. הגבלה זו הודגשה בחוק הישראלי בשנת 2005 .

כיום, ישנה הגדרה מיוחדת ליועץ מס, המורשה לעסוק בייצוג לקוחות מול רשויות המס והמוסד לביטוח לאומי. יועצי מס מייצגים מחויבים ברישיון תקף לעיסוק בתחום.

ההסמכה כיועץ מס היא ההסמכה הגבוהה ביותר הקיימת בישראל בתחום החשבונאות למי שאינו רואה חשבון.

מתכונת הקורס

600 שעות לימודי ערב.

150 מפגשים / 4 שעות למפגש.

דרישות קבלה

תעודת בגרות מלאה / בחינות חלופיות מטעם מועצת יועצי המס

תעודת סיום קורס הנהלת חשבונות 1+2.

 ראיון ועדת קבלה.

הצהרה על היעדר הרשעה פלילית.

גיל 18 ומעלה.

*חרדים ללא תעודת בגרות יידרשו לבחינה במכון סולד.

תעודות בסיום קורס

תעודת יועץ מס מורשה מנציבות מס הכנסה*

תעודת גמר ממכללת MBC.

*לבוגרים שיעברו את בחינות הנציבות בהצלחה

נושאי הלימוד בקורס ייעוץ מס

 • ביטוח לאומי וביטוח בריאות
 • חוק עידוד התעשייה
 • היבטים משפטיים של ניהול כספים
 • מיסוי מקרקעין

לפרטים נוספים והרשמה

טל’- 04-6937711/2 / פקס- 04-6937715 מייל- info@mbccollege.co.il

החוק בישראל מגדיר באופן ברור ומדויק מי רשאי להעניק שירותי ייעוץ מס ללקוחות פרטיים ועסקיים, והוא מחייב הכרה רשמית בפנקס יועצי המס. במילים אחרות, גם מי שיש לו שפע של ניסיון בתחום המיסוי ומנוסה בתחומים הפיננסיים השונים, איננו רשאי להעניק ייעוץ ללא הכשרה מתאימה ותעודה רשמית. אם כן, בין אם אתם מגיעים מהתחום ובין אם לא, לימודי ייעוץ מס בצפון הם הצעד הראשון והבסיסי ביותר מבחינתכם. במהלך הקורס של מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים תעמיקו בכל הנושאים החשובים ביותר, אלה שיאפשרו לכם לעסוק בתחום מבוקש, בכפוף לכל החוקים והתקנות. מעבר לכך, המכללה לרוב מקיימת את הלימודים בשעות הערב – על מנת לאפשר לתלמידים לשלב עבודה עם הלימודים. 

לימודי ייעוץ מס בצפון – תכנית הלימודים

כדי לקבל את ההסמכה הנדרשת ולעסוק בתחום על פי החוק נדרשים לימודי ייעוץ מס בצפון, ובמסגרת הלימודים תעמיקו במספר נושאים עיקריים:

ביטוח לאומי וביטוח בריאות

חוק עידוד התעשייה

חוק מס ערך מוסף

היבטים משפטיים של ניהול כספים

שומה, עבירות, גבייה ותפעול

דמי ביטוח, תקנות וחוקים רלוונטיים

מיסוי מקרקעין

אל כל אלה מתווספים גם נושאים נוספים, לרבות היכרות עם פטורים שונים במס הכנסה, מחירי העברה, ניכויים במקור, הקלות שונות לעולים חדשים ולתושבים זרים, וכן הכנת דוחות שנתיים, הצהרת הון ועוד. השליטה בכל אחד מאלה הופך לימודי ייעוץ מס באזור הצפון למסלול ייחודי ואיכותי שמעניק לבוגרי הקורס את הידע הדרוש להם להצלחה עסקית ומקצועית. היום, ככל שיותר ויותר עסקים נפתחים בישראל, גם הצורך בייעוץ מס מקצועי גובר בהתאם. בשל כך, הזדמנויות התעסוקה הינן רבות ומגוונות בהחלט.

לימודי ייעוץ מס בצפון – הזדמנויות תעסוקה חדשות

לימודי ייעוץ מס באזור הצפון מתאימים במידה רבה לכל מי שרוצה להיכנס לתחום ולהשתלב בשוק הפרטי, בין אם כשכיר ובין אם כעצמאי. בוגרי הקורס מתקבלים למשרות מרכזיות במשרדי רואי חשבון למשל, ואחרים פותחים משרד משלהם. זוהי גם חלופה נפלאה למי שהשלים את לימודיו בתחום הפיננסי ורוצה להרחיב את עולמות הידע שלו, ואת הזדמנויות התעסוקה הניצבות בפניו. תכנית הלימודים הייחודית של מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים, הכוללת צוות מרצים מנוסה וליווי שמקבלים התלמידים לכל אורך הקורס,  מבטיחה לכם את ארגז הכלים המתקדם והטוב ביותר.

  שם מלא(חובה)

  דואר אלקטרוני: (חובה)

  טלפון: (חובה)

  עיר:

  מעוניין לקבל מידע על מסלול הלימודים:

  יצירת קשר

  תשאירו הודעה ונדאג לחזור אלייכם, תודה רבה, צוות המכללה

  Open chat
  1
  ברוכים הבאים לאתר המכללה,
  איך ניתן לעזור לך?
  Call Now Button

  רוצה להשתלב במקצוע מבוקש ומכניס? הירשמ/י ללימודים מקצועיים!

  פנה/י להתייעצות חינם עם יועצת לימודים לבחירת המקצוע המתאים ביותר עבורך!