קורס מנעולן בצפון

מנעולנות הוא מקצוע בעל ביקוש קבוע וגדול בשוק העבודה והשירותים בארץ ובעולם, במיוחד באצות הברית, והדרישה אליו רק עולה וגוברת. היתרון הראשי שלו הוא העובדה כי את המקצוע כולו ניתן ללמוד במהירות וביעילות רבה ולרכוש את מכלול הידע הדרוש בו תוך 4 חודשים בלבד.

במהלך הקורס, מעמיקים התלמידים את היכרותם עם סוגי המנעולים השונים והמגוונים ואופן התקנתם. בנוסף, הם מקבלים כלים חשובים לעבודה בשירותי חירום לכלי תחבורה שונים ובסיומו יקבלו התלמידים ליווי למשך שנה שלמה גם לאחר מציאת עבודה.

מתכונת הקורס

56 שעות לימוד.

14 מפגשים / 4 שעות למפגש.

דרישות קבלה

ראיון בוועדת הקבלה

תעודות בסיום קורס

תעודת גמר ממכללת MBC לטכנולוגיה ומדעים

נושאי הלימוד בקורס מנעולנות

היכרות עם סוגי המנעולים השונים והמגוונים ואופן התקנתם

וכלים חשובים לעבודה בשירותי חירום לכלי תחבורה שונים

לפרטים נוספים והרשמה

טל’- 04-6937711/2 / פקס- 04-6937715 מייל- info@mbccollege.co.il

הביקוש למנעולנים מיומנים ומקצועיים רק הולך וגובר – והמגמה הזו נכונה לא רק בישראל, אלא בעולם בכלל. היום ניתן להשיג את ההכשרה הטובה ביותר בתוך ארבעה חודשים בלבד, ובמסגרת קורס מנעולן בצפון תרכשו שפע של כלים מקצועיים, ידע מעמיק והתנסות פרקטית כדי להבטיח מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד במקצועות הנדרשים ביותר בשוק העבודה. בסיום ההכשרה, מקבלים הבוגרים תעודה מוכרת וממשלתית – תוך ליווי תעסוקתי מרשים. כמו כן, המכללה מקיימת את מרבית מסלולי הלימודי בשעות הערב – על מנת לסייע לתלמידים לשלב עבודה עם הקורס.

קורס מנעולן בצפון – מה הוא כולל?

בוגרי קורס מנעולן בצפון לומדים, במסגרת המסלול הייחודי, את הידע הדרוש לעבודה איכותית ומדויקת. במסגרת לימודים אלו נכללים התחומים הבאים:

הם מכירים לעומק את סוגי המנעולים השונים, ואת אופן ההתקנה של כל אחד מהם

הם לומדים לזהות תקלות במערכות הנעילה ובצילינדרים, ולטפל בהן

הם לומדים כיצד ניתן לפרוץ מנעולים בקלות וללא נזק כדי להעניק סיוע במצבי חירום

הם מכירים היטב גם את מערכת הנעילה של הרכב ואת הדרכים הפשוטות לפריצה למכונית

באופן טבעי, היכולת של המנעולן לפרוץ מנעולים וכלי רכב נועדה לשמש כלי עזר במצבי חירום, בפרט כאשר אדם ננעל מחוץ לדירתו או כאשר מפתח המכונית אבד. הידע הרב של בעל המקצוע הוא שמאפשר לו לאתר מענה אפקטיבי לכל אדם, בכל רגע נתון ובכל צורך. בין אם הלקוחות זקוקים להחלפת מנעול תקול, לשדרוג מערך הנעילה הקיים או לשכפול מפתח מורכב ומתוחכם במיוחד, המנעולן המוסמך הוא זה שיודע להציע פתרון ברמה גבוהה ולבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

קורס מנעולן בצפון – להשתלב בתחום

כדי להשתלב בתחום שהביקוש אליו רק ממשיך לעלות, אתם זקוקים לידע תיאורטי ולהתנסות מעשית, לכלים מקצועיים ולהיכרות מעמיקה עם כל המצבים האפשריים והפתרונות הטובים ביותר. מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים מזמינה אתכם למסלול הלימודים המקיף והייחודי הזה, ובמסגרת קורס מנעולן באזור הצפון תלמדו את כל מה שתזדקקו לו כדי להצטיין בתחום שלכם. בתום 14 שבועות תהיו מנעולנים מיומנים שמוכנים לצאת אל העולם האמתי ולספק שירות חשוב.

למנעולן המקצועי יש יתרונות רבים בשוק, והוא נדרש בשלל מצבים ותרחישים. הוא הכרחי כאשר אנחנו מתכננים מערכות נעילה מתקדמות או טיפול בתקלות קיימות, ולא פעם אנחנו מזעיקים אותו כאשר מפתחות הבית או הרכב אבדו, ואנחנו תקועים ללא פתרון חלופי. מצבים נפוצים אלה הפכו את המנעולנים לאנשי מקצוע מבוקשים מאוד, ורבים זיהו את ההזדמנות שניצבת בפניהם. עם השלמת לימודי מנעולן בצפון הם משתלבים בתחום, מקדמים את שירותיהם ונהנים מהכנסה נאה וביקוש גבוה. את הכלים הללו הם רוכשים באמצעות מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים, המציעה תכנית לימודים יסודית באמת. מכללה זו מציעה לימודים נחשבים במקצועות הנדרשים ביותר בשוק העבודה. בוגרי המכללה מקבלים בסיום הלימודים תעודות  ממשלתיות.

 היתרונות של לימודי מנעולן בצפון

יותר ויותר ישראלים בוחרים היום במסלול לימודי מנעולן בצפון, והם עושים זאת מתוך הכרה ביתרונות הברורים של אנשי המקצוע המנוסים בתחום. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים:

הביקוש הרב מבטיח פרנסה יציבה לאורך זמן

ההיכרות עם מנגנוני הנעילה המתקדמים והחידושים מאפשרת עבודה נכונה ואיכותית

ניסיון בפריצת מנעולים מאפשר שירות איכותי לבעלי רכבים וכן לבעלי דירות ומשרדים

התמצאות בתחומי תוכן שונים, לרבות סוגי דלתות, מפתחות, מנעולים וכספות

במהלך הקורס המקצועי, התלמידים מתעמקים בשלל סוגי המנעולים הקיימים, אופן ההתקנה שלהם ואת הדרך להתמודד עם תקלות ובעיות שונות לאחר ההתקנה. בנוסף, הם לומדים כיצד לפרוץ באופן בטוח ונקי לרכבים ולבתים, בכפוף לתקנות כמובן ובאופן חוקי ומקצועי בלבד. כך הם מספקים שירותי חירום לכל דורש ומעניקים מענה מצוין לכל תרחיש ולכל לקוח. הידע הזה מאפשר להם לצאת לדרך עם כלים פרקטיים והמון ניסיון מעשי.

לימודי מנעולן בצפון – מקצוע בתנופה

ענף המנעולנות נמצא בהחלט בתנופה, ובעלי המקצוע הטובים בתחום נהנים מהביקוש שלא נגמר, ומהלקוחות שזקוקים לשירותים שונים לאורך הדרך. קורס מנעולן באזור הצפון הוא כל מה שאתם צריכים כדי להשתלב בתחום, עם היכרות מעמיקה בכל סוגי המפתחות והמנעולים, התמצאות בתחום הכספות והמערכות המתקדמות ביותר, וכן עם מערכות לנעילת כלי רכב. עם סגל ההוראה המיומן של מכללת MBC – המכללה לטכנולוגיה ומדעים, ועם הידע וההתנסות המעשית בשטח, גם אתם יכולים לעשות את צעדיכם הראשונים בתחום מבוקש ורווחי.

  שם מלא(חובה)

  דואר אלקטרוני: (חובה)

  טלפון: (חובה)

  עיר:

  מעוניין לקבל מידע על מסלול הלימודים:

  יצירת קשר

  תשאירו הודעה ונדאג לחזור אלייכם, תודה רבה, צוות המכללה

  Open chat
  1
  ברוכים הבאים לאתר המכללה,
  איך ניתן לעזור לך?
  Call Now Button

  רוצה להשתלב במקצוע מבוקש ומכניס? הירשמ/י ללימודים מקצועיים!

  פנה/י להתייעצות חינם עם יועצת לימודים לבחירת המקצוע המתאים ביותר עבורך!